Понеділок, 24.01.2022, 02:08
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Положення | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід

Вхід на сайт
Меню сайту

Календар
«  Січень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Друзі сайту
 • uCoz Community
 • uCoz Manual
 • Video Tutorials
 • Official Template Store
 • Best uCoz Websites

 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

                                                               ЗАТВЕРДЖЕНО

                    розпорядженням голови

                       районної державної адміністрації

                       та голови районної ради

                       від _________________ 2010 №___

   

   

  ПОЛОЖЕННЯ

  про Форум місцевого розвитку Бучацького району

   

   

  І. Загальні положення

   

               Форум місцевого розвитку (далі за текстом ФМР) є добровільно організована структура при райдержадміністрації, яка формується із представників Бучацької райдержадміністрації, Бучацької районної ради, голів селищної та сільських рад, вибраних для участі в проекті «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», офіційних представників обласного керівництва, керівників громадських і благодійних організацій та інших представників, які зацікавлені в реалізації проектів місцевого розвитку.

               Для  досягнення своєї мети та завдань ФМР взаємодіє з обласною державною адміністрацією, обласною радою, Тернопільським обласним підрозділом впровадження проекту  «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», з іншими громадськими та благодійними об’єднаннями, фондами, підприємствами та організаціями різних форм власності, які не входять в ФМР.

               Місце знаходження Секретаріату ФМР: Тернопільська обл., Бучацький р-н, м.Бучач, м-н Волі ,1

               Територія діяльності:  Бучацький район Тернопільської обл.

   

  ІІ. Мета ФМР

  2.1Основною метою діяльності ФМР є сприяння реалізації проектів ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду", створенню умов для реалізації принципів сталого розвитку в районі та більш активному залученню усіх верств населення, представників установ, організацій та бізнес структур до діалогу з органами місцевої влади, виробленню прозорих та ефективних механізмів планування на місцевому рівні та залучення громадян до управління.

   

  ІІІ. Завдання ФМР

  3.1 Слугування в якості бази для обміну досвідом в реалізації проектів ПРООН.

  3.2Визначення проблем та можливостей, пов’язаних із впровадженням стратегії місцевого розвитку.

  3.3 Дослідження варіантів політики щодо просування спільного врядування та громадсько-приватного партнерства для покращення якості життя людей в районі.

  3.4Лобіювання серед різних дійових осіб на місцевому/ обласному/національному рівнях наболілих питань для визначення спільних варіантів стратегії.

  3.5 Вдосконалення шляхів організації та реєстрації об»єднань громадян.

  3.6 Вдосконалення планів залучення технічних та фінансових ресурсів для реалізації ініціатив громади .

   

   

  IV. Повноваження ФМР

   

  4.1 До складу ФМР входять: голова райдержадміністрації, голова районної ради, окремі його заступники, інші представники районної влади, представники установ, організацій, бізнес структур та громадяни міста, які приймають участь у впровадженні принципів місцевого розвитку.

  4.2 ФМР у межах своєї дії:

  - представляє інтереси жителів району з питань місцевого розвитку, реалізації проектів ПРООН в райдержадміністрації, районній, міській та сільських радах;

  - сприяє дотриманню положень Конституції та законів України, реалізації актів Президента України й органів виконавчої влади, рішень районної, міської та сільських рад, розпоряджень голови райдержадміністрації, голови районної ради, міського та сільських голів, рекомендацій ПРООН щодо питань місцевого розвитку;

  - розробляє пропозиції для покращення законодавчих і регуляторних умов реалізації спільних проектів з місцевого розвитку;

  - вносить у встановленому порядку пропозиції до проектів програм соціально-економічного розвитку району та проектів районного бюджету з питань місцевого розвитку;

  -  узагальнює досвід та виробляє рекомендації для покращення реалізації проектів ПРООН.

  4.3 Райдержадміністрація та районна рада має право додатково поділяти частину своїх повноважень  ФМР з питань місцевого розвитку.

   

  V.                 Організація діяльності  ФМР

              Матеріально-технічне забезпечення та витрати пов’язані з діяльністю ФМР здійснюється у відповідності з використанням гарантованої підтримки ПРООН, інших проектів та бюджетних коштів.

         Районна державна адміністрація діє як секретаріат за допомогою Тернопільського ОПВ. Проект МРОГ через  надає ФМР технічну допомогу в його діяльності як секретаріату. Районна державна адміністрація  надає приміщення для проведення  засідань Форуму.

        Робота ФМР проводиться у вигляді засідань, зазвичай, засідання ФМР проводяться кожного другого місяця або за необхідності частіше. 

              При необхідності, для виконання завдань ФМР можуть залучатися посторонні фахівці та інші особи, які мають знання з питань місцевого розвитку.

               

   

  VI.              Статус ФМР

  6.1 ФМР є неюридичною і неприбутковою структурою при райдержадміністрації,   яка   організована з метою створення умов для реалізації принципів місцевого розвитку.

  6.2   ФМР не несе відповідальності за зобов’язання своїх представників.

  6.3 ФМР може мати бланки, атрибутику та символіку, взірці яких затверджуються Форумом МР.

  6.4 Зміни та доповнення до даного Положення вносяться представниками ФМР і розглядаються на Форумах МР по мірі надходження. Рішення по внесенню змін до діючого Положення приймається більшістю голосів від загальної кількості членів Форуму.

   


  Copyright MyCorp © 2022